Youtuberka Emma Blackery powróci z nową płytą 31 sierpnia

Nowa płyta Emmy Blackery: Villains

Okazuje się, że “Magnetised” był tylko przedsmakiem nowej płyty Emmy Blackery. Składanka “Villains” będzie miała swoją premierę 31 sierpnia 2018 roku. Znajdzie się na niej 11 piosenek, które napisała i nagrała Youtuberka.

Od YouTube do gwiazdy muzyki pop

Emma Blackery YT to dziś jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych internetowych gwiazd. Pierwszy kanał na YouTube Blackery założyła w 2012 roku. Początkująca Youtuberka, wokalistka i autorka szybko rozszerzyła swoją działalność o kolejne 2 profile: Vloggery YouTube oraz Emma BlackeryVEVO mp3. Także w 2012 roku ukazał się pierwszy mini album Emmy zatytułowany “Human Behavior”. Można było go nabyć wyłącznie w formie elektronicznej w Internecie. Później kolejno pojawiły się:

Ostatnia składanka Youtuberki znalazła się na 63 miejscu brytyjskiej listy przebojów. Obecnie królują na niej Drake z In My Fellings mp3, George Ezra Shotgun, Maroon 5 Girls Like You oraz Ariana Grande God is a Woman.

Co pojawi się na “Villains”?

Sukces ostatniej płyty przesądził o decyzji nagrania nowego, tym razem długogrającego albumu Emmy Blackery. W jednym z wywiadów artystka zdradziła jakie były jej inspiracje:

“Single, które wybrałam, opowiadają tę historię, choć cały album robi to znacznie bardziej dogłębnie. Przedstawiają etapy, przez które przeszłam zeszłego lata: gniew, arogancja, refleksja, brak zaufania. Pokazują, jak na oczach ludzi traciłam przyjaciół.”

Na składance “Villains” znajdzie się 11 utworów:

 1. Villains Pt. 1
 2. Dirt
 3. Agenda
 4. Fake Friends
 5. Icarus
 6. Take Me Out
 7. Petty
 8. Third Eye
 9. What I Felt With You
 10. Burn The Witch
 11. Villains Pt. 2

W sieci można już obejrzeć teledysk do piosenki pod tytułem “Dirt mp3”, która promuje płytę.

Emma Blackery Villains: kiedy premiera?

Premiera: 31.08.2018 rok na CD, winylu oraz kasecie magnetofonowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *