REGULAMIN MP3ONE.PL

1. Podstawowe pojęcia:

Użytkownik – oznacza osobę fizyczną, prawną lub jednostkę organizacyjną. Użytkownikiem nie może być osoba niepełnoletnia, chyba że ukończyła 15 lat i otrzymała zgodę prawnego opiekuna.

Regulamin - regulamin świadczenia usług przez portal mp3one.pl

Usługodawca - portal mp3one.pl (portal, wyszukiwarka, strona)


2. Opis działania strony i zasady korzystania:

Mp3one.pl to wyszukiwarka filmików, które dostępne są w serwisie YouTube.com. Użytkownik wpisuje daną frazę do formularza i otrzymuje tytuły oraz linki najbardziej zbliżone do wpisanej frazy. Następnie użytkownik może przejść do danej podstrony z filmikiem i uzyskać o niej dalsze informacje. Nie pobieramy opłat za korzystanie z naszej wyszukiwarki.

Wyszukiwarka mp3one.pl nie przechowuje żadnych plików .mp3 na swoich serwerach. Są to jedynie linki udostępniane przez różnych użytkowników sieci. Użytkownik pobierając dany plik za pomocą strony zewnętrznej, która jest konwerterem filmików z serwisu YouTube do rozszerzenia .mp3 lub podobnym, pobiera go na własną odpowiedzialność, deklarując zarazem, że posiada odpowiednią licencję a pobierany plik traktuje jako kopię zapasową.

Klikając przycisk "Pobierz mp3" lub "Download" przechodzisz na stronę reklamodawcy, który może obciążyć Twoje konto poprzez usługę subskrypcyjną lub sms premium.

Użytkownik zobowiązany jest przestrzegania regulaminu witryny, w przeciwnym razie zobowiązany jest ją opuścić.


3. Postanowienia końcowe

Usługodawca zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu w dowolnym czasie.

Wszystkie odnośniki do utworów znajdujących się na stronie są ogólnodostępne w serwisie youtube.com.


4. Prawa autorskie

Serwis mp3one.pl nie posiada na swoich serwerach żadnych utworów w formacie .mp3 lub podobnym. Strona korzysta z publicznego API portalu YouTube.com i stąd też posiada wszystkie wyniki.

Gdy stwierdzisz, że znaleziona przez Ciebie piosenka łamie prawa autorskie zgłoś ten fakt administratorowi serwisu youtube.com. Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia do 21 dni link zostanie zablokowany na naszej stronie.

Jeśli chcesz, aby dany utwór został zablokowany na naszej stronie a pozostawiony w serwisie YouTube.com użyj formularza kontaktowego i powiadom nas o tym zamieszczając link do utworu z serwisu YouTube.com lub naszej witryny.